W ramach działalności naszej Izby przekazujemy komunikaty i oferty od i dla naszych Członków oraz innych firm. Wszystkich zainteresowanych złożeniem ofert prosimy o kontakt z Biurem Izby przy użyciu poczty elektronicznej.


OFERTY BEZPŁATNE – TYLKO DLA CZŁONKÓW KIGEiT


 • Bezpłatne telekonferencje dla członków KIGEiT. Firma Aiton Caldwell – udostępnia członkom KIGEiT bezpłatny serwis z pokojami telekonferencyjnymi. Szczegółowe informacje w LINKU. Serwis ispotkania.pl to w pełni funkcjonalna telekonferencja w której można organizować spotkania, rezerwować pokoje, zabezpieczać je za pomocą PIN itd. Uczestników takiej telekonferencji może być aż 50 (+organizator), a pokój jest zarezerwowany przez kolejnych 7 dni (z możliwością przedłużania). Ewentualne opłaty to jedynie koszt połączenia na numer stacjonarny więc wliczony w plany taryfowe większości operatorów.


OFERTY – PRACA


 • Oferta pracy serwisantów AV. Firma TRIAS AVI, która organizuje eventy (także nasze FG TIME), oferuje pracę wykwalifikowanej 25-cio osobowej ekipy w zakresie instalacji audio video, systemów zarządzania treścią, usług serwisowych jak i konserwacyjnych. Kompetencje i zakres usług znajdą Państwo w LINKU. Bezpośredni kontakt do firmy na ich stronie internetowej.

USŁUGI I OPROGRAMOWANIE DO PRACY ZDALNEJ


 • Oferta na wdrożenie narzędzi do pracy zdalnej. Firma LoVo – oferuje swoje usługi we wdrożeniach Microsoft Teams oparte o własne dwuletnie doświadczenie w pracy zdalnej poprzez Microsoft Teams. Microsoft Teams to nowa aplikacja do współpracy, która pomaga organizować pracę zespołu i prowadzić dotyczące jej konwersacje w jednym miejscu.  Film pokazujący możliwości MS Teams można zobaczyć klikając w LINK.  Kontakt do firmy poprzez pocztę elektroniczną.

 • Oferta na wdrożenie platformy do pracy zdalnej. Firma mis² oferuje wdrażania (także zdalnego) platformy do pracy zdalnej. Zaproszenie do współpracy i dane kontaktowe znajdą Państwo w LINKU.


 • Oferta na wdrożenie narzędzi do pracy zdalnej. Grupa 3Soferuje swoje usługi we wdrożeniach MS Teams. Grupa 3S pracuje  w oparciu o narzędzia MS Teams – czyli biznesowy komunikator zintegrowany z Office 365. Prowadzi doradztwo dla firm w oparciu o własne doświadczenie oraz posiadane kompetencje, potwierdzone certyfikatami Microsoft. Szczegóły i kontakt znajdą Państwo w informacji jak wdrożyć to rozwiązanie i przejść na zupełnie inny model pracy – Home Office. 


OFERTY SPRZĘTOWE DO PRACY ZDALNEJ


 • Routery bezprzewodowe. Firma ACO Solutions oferuje routery bezprzewodowe firmy Peplink pracujące w oparciu o technologię LTE-Advanced do zestawienia łącza do pracy zdalnej. ACO Solutions dostarcza zarówno sam sprzęt jak i usługę łącza do Internetu lub sieci służbowej wraz z kartami SIM (stałe IP, No Limit danych), antenami o wysokiej czułości, instalację i konfigurację połączenia oraz zdalne wsparcie użytkownika. Kontakt do firmy poprzez stronę internetową.

OFERTY – BEZPIECZEŃSTWO


 • Zabezpieczenia sieci teleinformatycznych. Firma mis² oferuje zabezpieczenia sieci teleinformatycznych i aplikacji webowych. Szczegóły oferty na przeprowadzenie testów penetracyjnych wewnętrznych i zewnętrznych usług sieciowych oraz aplikacji webowych, przeprowadzanych również zdalnie, znajdą Państwo w załączonym opisie (kontakt w stopce ulotki).

 • System do zdalnego pomiaru temperatury. Firma mis² oferuje system do zdalnego pomiaru temperatury. Więcej informacji znajdą Państwo w w załączonym opisie oferty dot. kamer do automatycznego pomiaru temperatury do zastosowania w pomieszczeniach zamkniętych <tutaj>, kontakt i opis systemu do pomiaru temperatury znajdą Państwo <tutaj> .

 • Maty dekontaminacyjne do stref czystych. Firma RENEX oferuje Maty dekontaminacyjne Floating Mat, zapewniające bezpieczeństwa w takich strefach jak oddziały intensywnej opieki, laboratoria, szpitale zakaźne, pomieszczenia aseptyczne oraz punkty poboru krwi, a w tym krytycznym momencie mogą również minimalizować ryzyko w takich miejscach jak hale produkcyjne, przedsiębiorstwa i sklepy. Szczegóły oferty i kontakt znajdą Państwo na stronie Firmy <tutaj>.

 • Środki ochrony osobistej. Firma RENEX oferuje najwyższej jakości rozwiązania stosowane m.in w pomieszczeniach produkcyjnych, laboratoryjnych oraz strefach czystych typu Cleanroom, które obecnie mogą znaleźć zastosowanie w innych środowiskach tj. zakłady przemysłowe, sklepy czy przedsiębiorstwa, wspomagając zmniejszanie ryzyka epidemiologicznego. Firma oferuje: rękawiczki nitrylowe, maseczki ochronne, ochraniacze, maty, kombinezony. Szczegółową ofertę znajdą Państwo <tutaj>

 • Krzesła laboratoryjne, dla branży medycznej, do stref czystych. Firma Robtools jest producentem krzeseł specjalistycznych, które są wykorzystywane w laboratoriach, szpitalach, pomieszczeniach czystych, w których jest wymagane certyfikowane wyposażenie. Produkuje również krzesła z poliuretanu, są one łatwe w utrzymaniu czystości, które można wykorzystać na salach produkcyjnych, magazynach jak i w biurach. Szczegóły oferty jak i kontakt znajdą Państwo <tutaj>

 • Oferta na termometr do bezdotykowego pomiaru temperatury. Firma Atel Electronics oferuje termometr do bezkontaktowego pomiaru temperatury ciała i temperatury powierzchni innych obiektów (dwa tryby pracy). Urządzenie charakteryzuje się wysoką dokładnością (0,2°C) i szybkim czasem pomiaru (0,5 sekundy). Pozwala w szybki i bezpieczny sposób wykryć podwyższoną temperaturę ciała. Umożliwia również pomiar temperatury powierzchni obiektów, może więc być używany jako klasyczny pirometr. Więcej informacji o produkcie znajdą Państwo <tutaj>. W celu skorzystania z oferty  prosimy o bezpośredni kontakt z firmą.

 • Produkty i usługi na czas pandemii. Firma Digiservice oferuje usługę tzw. Tarczy antywirusowej obejmująca usługi dezynfekcyjne oraz urządzenia do dezynfekcji i profilaktyki. Oferowane usługi obejmują dezynfekcję wnętrz i budynków przez zamgławianie i ozonowanie. W ofercie firmy znajdują się również następujące urządzenia do dezynfekcji: zamgławiacze, ozonatory, lampy UV oraz urządzenia do profilaktyki: kamery do mierzenia temperatury, rozpoznawania twarzy, sterylizatory do pieniędzy i dokumentów (szafy sterylizujące), dezynfikatory do rąk z wyświetlaczem LCD, kask z pomiarem temperatury i aplikacją na zegarek. Więcej informacji oraz kontakt do firmy znajdą Państwo w ulotce oraz na stronie internetowej.

 • Oferta dotycząca maseczek FFP2. Oferta na maseczki ochronne z filtracją FFP2 wraz z dokumentacją certyfikacyjną: dostawca: GETEXPORT Michał Anikin, NIP: 5342351886; producent: Baltic Masks, model: BM – 003, filtracja: FFP2, termin realizacji: 5 dni roboczych od potwierdzenia zamówienia, odbiór: Warszawa magazyn główny lub dostawa bezpośrednia do klienta. Magazynowanie: w cenie do 7 dni w magazynie głównym. Zamówienie: bezpośrednio u Dostawcy z wykorzystaniem hasła „KIGEiT” pod numerem telefonu (+48) 602 783 783 i/lub przy wykorzystaniu adresu poczty elektronicznej biuro@getexport.eu

OFERTY WSPÓŁPRACY


 • Globema. Firma poszerza portfolio OSS o rozwiązanie NetVersant Designer od Versant Solutions Group. Zakup NetVersant Designera rozszerza portfolio produktów i usług Globemy skierowanych do sektora telekomunikacyjnego, obejmujących planowanie i utrzymanie sieci oraz dostarczanie usług, o narzędzia wspierające projektowanie i budowę sieci. Nowe rozwiązanie pozwoli Globemie zwiększyć kompleksowość oferty i jeszcze lepiej wspierać firmy z branży telekomunikacyjnej.

 • Firma X-Disc. otworzyła nowe laboratorium badawcze.  Laboratorium badawcze PROVO oferuje usługi specjalistyczne badań klimatycznych, przede wszystkim dla paneli PV (fotowoltaiki). Wykonuje badania zgodnie z normą IEC 61215. Wyposażenie, pozwala także na badanie wielu innych produktów różnych branż: urządzeń, maszyn podzespołów, obudów czy powłok, gdzie wymagane jest sprawdzenie cech materiałów i stabilności parametrów urządzeń w warunkach zmian temperatury i wilgotności powietrza. Precyzyjny system kontroli i rejestracji temperatury oraz wilgotności, zapewnia odpowiednie warunki do badań starzeniowych. Zakres badań laboratorium znajduje się <tutaj>.


 • Montaż urządzeń elektronicznych. Zakład produkcyjny EBS 3E w Ełku, specjalizujący się w montażu urządzeń elektronicznych, oferuje szeroki zakres usług: doradztwo inżynieryjne, zakup i montaż elementów elektronicznych w technologii bezołowiowej i ołowiowej, produkcja obudów, montaż finalny, nakładanie powłok ochronnych i zalewanie, kontrola optyczna, testowanie, programowanie, etykietowanie, znakowanie laserowe, nadruk UV LED na obudowach, pakowanie. Wszystko powyższe dzięki dwóm liniom SMT o łącznej wydajności 65 mln komponentów SMD na miesiąc. Podstawowe informacje o firmie znajdą Państwo w prezentacji oraz krótkim filmie. Dane do kontaktu znajdują się na ostatnim slajdzie prezentacji. Jak informuje firma zakład jest dostosowany do prac w warunkach pandemii a region położony jest daleko od jej epicentrum.


 • Produkcja elementów metalowych. Firma Gerda Hydomat, polska firma produkcyjna z branży tłoczenia metali i narzędziowej o ponad 53-letnim doświadczeniu i tradycji, oferuje wolne moce produkcyjne. Firma projektuje i buduje narzędzia do produkcji detali metodą tłoczenia metali na zimno. Produkuje również części tłoczone na tych narzędziach. Dostarcza wyroby do przemysłu motoryzacyjnego, ale także do producentów sprzętu AGD, budownictwa, mebli, wentylacji, budowy maszyn, elektroenergetycznej itp. Załączamy ogólną prezentację i link do filmu promocyjnego. Kontakt do firmy znajdą Państwo <tutaj>.

 • Alternatywne źródła dostawców komponentów do produkcji elektroniki. Firma  Kompass oferuje naszym członkom skorzystanie z serwisów o globalnym zasięgu z uporządkowanymi informacjami nt. producentów komponentów. Kompass od kilkudziesięciu lat zbiera i porządkuje informacje o firmach z całego świata z możliwością wyszukiwania wg własnej klasyfikacji produktów obejmującej ponad 55 tys. haseł. Kompass również może pomóc w wyszukaniu osób decyzyjnych i umówienia spotkań on-line z firmami ze wszystkich kontynentów oraz oferuje pomoc w pozyskaniu dystrybutorów zagranicznych. Materiał poglądowy znajdą Państwo <tutaj>, możliwe jest również umówienie 15 minutowego spotkania on-line, na którym przedstawione zostaną możliwości wsparcia dla Państwa. Kontakt Marek Wcisło Dyrektor Zarządzający: tel.: 22 2559270 lub mail: mwcislo@kompass.com.pl.

KOMUNIKATY • Warszawska Izba Gospodarcza prowadzi akcję #ZOSTANWPOLSCE. Warszawska Izba Gospodarcza (WIG) prowadzi akcję mającą na celu wsparcie rodzimych przedsiębiorców – zachęca do planowania wypoczynku w kraju, wybierania produktów polskich producentów oraz korzystania z usług firm rodzinnych, firm z polskim kapitałem. Więcej informacji o akcji, jak również formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie <tutaj>

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt na  adres poczty elektronicznej naszego Biura