W związku z zaleceniami wydanymi przez Ministerstwo Zdrowia wystąpiły zmiany w funkcjonowaniu wielu firm. Konieczne jest podjęcie działań, które ułatwią niwelowanie skutków tej sytuacji. W ramach wsparcia przekazujemy komunikaty i oferty od i dla naszych Członków oraz innych firm, które pomogą w przezwyciężyć ten trudny okres. Wszystkich zainteresowanych złożeniem ofert prosimy o kontakt z Biurem Izby przy użyciu poczty elektronicznej.


Oferty – praca

 • Oferta pracy serwisantów AV. Firma TRIAS AVI, która organizuje eventy (także nasze FG TIME), oferuje pracę wykwalifikowanej 25-cio osobowej ekipy w zakresie instalacji audio video, systemów zarządzania treścią, usług serwisowych jak i konserwacyjnych. Kompetencje i zakres usług znajdą Państwo w LINKU. Bezpośredni kontakt do firmy na ich stronie internetowej.

 • Oferta na Live Events – Online. Firma Fantasyexpo w związku z obecną sytuacją proponuje partnerom przeniesienie eventów na transmisje live ze swojego studia TV. Zdobyte wieloletnie doświadczenie oraz własne zaplecze pozwalają firmie na realizację najbardziej wyrafinowanych produkcji.  Studio znajduje się w Krakowie i ma ponad 200 m² (dwa niezależne pomieszczenia). Galeria zdjęć w LINKU. Bezpośredni kontakt do firmy na ich stronie internetowej

Usługi i oprogramowanie do pracy zdalnej

 • Oferta na wdrożenie narzędzi do pracy zdalnej. Firma LoVo – oferuje swoje usługi we wdrożeniach Microsoft Teams oparte o własne dwuletnie doświadczenie w pracy zdalnej poprzez Microsoft Teams. Microsoft Teams to nowa aplikacja do współpracy, która pomaga organizować pracę zespołu i prowadzić dotyczące jej konwersacje w jednym miejscu.  Film pokazujący możliwości MS Teams można zobaczyć klikając w LINK.  Kontakt do firmy poprzez pocztę elektroniczną.

 • Oferta na wdrożenie platformy do pracy zdalnej. Firma mis² oferuje wdrażania (także zdalnego) platformy do pracy zdalnej. Zaproszenie do współpracy i dane kontaktowe znajdą Państwo w LINKU.


 • Oferta na wdrożenie narzędzi do pracy zdalnej. Grupa 3Soferuje swoje usługi we wdrożeniach MS Teams. Grupa 3S pracuje  w oparciu o narzędzia MS Teams – czyli biznesowy komunikator zintegrowany z Office 365. Prowadzi doradztwo dla firm w oparciu o własne doświadczenie oraz posiadane kompetencje, potwierdzone certyfikatami Microsoft. Szczegóły i kontakt znajdą Państwo w informacji jak wdrożyć to rozwiązanie i przejść na zupełnie inny model pracy – Home Office.


Oferty specjalne dla Członków KIGEiT

 • Aplikacja do bezpiecznej komunikacji głosowej. Firma Sferisk oferuje bezpłatne użytkowanie app do pracy zdalnej dla członków KIGEiT. Aplikacja służy do bezpiecznej komunikacji szyfrującej rozmowy i chat oraz wiadomości  –  dla pracowników wykonujących pracę zdalną. Opis aplikacji Dencrypt Talk znajdą Państwo klikając w ten LINK  a Dencrypt Message klikając w ten LINK. Oferta przeznaczona jest wyłącznie dla członków Izby i w okresie do końca maja 2020 r. Szczegóły oferty znajdą Państwo w załączonym opisie. Kontakt poprzez pocztę elektroniczną.

 • Bezpłatne telekonferencje dla członków KIGEiT. Firma Aiton Caldwell – udostępnia członkom KIGEiT bezpłatny serwis z pokojami telekonferencyjnymi. Szczegółowe informacje w LINKU. Serwis ispotkania.pl to w pełni funkcjonalna telekonferencja w której można organizować spotkania, rezerwować pokoje, zabezpieczać je za pomocą PIN itd. Uczestników takiej telekonferencji może być aż 50 (+organizator), a pokój jest zarezerwowany przez kolejnych 7 dni (z możliwością przedłużania). Ewentualne opłaty to jedynie koszt połączenia na numer stacjonarny więc wliczony w plany taryfowe większości operatorów.


Oferty sprzętowe do pracy zdalnej

 • Routery bezprzewodowe. Firma ACO Solutions oferuje routery bezprzewodowe firmy Peplink pracujące w oparciu o technologię LTE-Advanced do zestawienia łącza do pracy zdalnej. ACO Solutions dostarcza zarówno sam sprzęt jak i usługę łącza do Internetu lub sieci służbowej wraz z kartami SIM (stałe IP, No Limit danych), antenami o wysokiej czułości, instalację i konfigurację połączenia oraz zdalne wsparcie użytkownika. Kontakt do firmy poprzez stronę internetową.

Oferty – bezpieczeństwo

 • Zabezpieczenia sieci teleinformatycznych. Firma mis² oferuje zabezpieczenia sieci teleinformatycznych i aplikacji webowych. Szczegóły oferty na przeprowadzenie testów penetracyjnych wewnętrznych i zewnętrznych usług sieciowych oraz aplikacji webowych, przeprowadzanych również zdalnie, znajdą Państwo w załączonym opisie (kontakt w stopce).

 • System do zdalnego pomiaru temperatury. Firma mis² oferuje system do zdalnego pomiaru temperatury. Więcej informacji znajdą Państwo w w załączonym opisie oferty dot. kamer do automatycznego pomiaru temperatury do zastosowania w pomieszczeniach zamkniętych <tutaj>, kontakt i opis systemu do pomiaru temperatury znajdą Państwo <tutaj> .

 • Wsparcie bezpiecznej realizacji usług, prac i dostaw w terenie w okresie pandemii. Firma Globema oferuje zniżki lub bezpłatny abonament na własne systemy kategorii Field Service Management, GeoTask i GeoTraxx, które usprawniają realizację zadań w terenie z mniejszą liczbą pracowników i z minimalizacją bezpośrednich kontaktów międzyludzkich. Narzędzia są dostępne w chmurze, gotowe do szybkiego wdrożenia. Szczegółowe informacje na stronie.

 • Maty dekontaminacyjne do stref czystych. Firma RENEX oferuje Maty dekontaminacyjne Floating Mat, zapewniające bezpieczeństwa w takich strefach jak oddziały intensywnej opieki, laboratoria, szpitale zakaźne, pomieszczenia aseptyczne oraz punkty poboru krwi, a w tym krytycznym momencie mogą również minimalizować ryzyko w takich miejscach jak hale produkcyjne, przedsiębiorstwa i sklepy. Szczegóły oferty i kontakt znajdą Państwo na stronie Firmy <tutaj>.

 • Krzesła laboratoryjne, dla branży medycznej, do stref czystych. Firma Robtools jest producentem krzeseł specjalistycznych, które są wykorzystywane w laboratoriach, szpitalach, pomieszczeniach czystych, w których jest wymagane certyfikowane wyposażenie. Produkuje również krzesła z poliuretanu, są one łatwe w utrzymaniu czystości, które można wykorzystać na salach produkcyjnych, magazynach jak i w biurach. Szczegóły oferty jak i kontakt znajdą Państwo <tutaj>

Komunikaty


W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt na  adres poczty elektronicznej naszego Biura.