KIGEiT w Komitecie Monitorującym FERC

18 listopada 2022 r. Komisja Europejska zaakceptowała program Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC). Program będzie współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. W związku z przygotowaniami do uruchomienia programu, podjęto decyzję o utworzeniu Komitetu Monitorującego program Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy na lata 2021-2027. Tak jak w latach 2014-2020, również i teraz KIGEiT została […]

Konsultacje projektu rozporządzenia RM ws. planu działań przedsiębiorcy telekomunikacyjnego w sytuacjach szczególnych zagrożeń

Izba otrzymała z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów nowy tekst projektu rozporządzenia Rady Ministrów zmieniającego rozporządzenie w sprawie planu działań przedsiębiorcy telekomunikacyjnego w sytuacjach szczególnych zagrożeń(RD612), w wersji po uwzględnieniu zgłoszonych dotychczas uwag (tabela). Zapraszamy do przesyłania uwag do dnia 9 stycznia 2023 roku na adres poczty elektronicznej naszego Biura. Prace w KIGEiT będą prowadzone w ramach Sekcji Operatorów Telekomunikacyjnych(SOT).