Sprawozdanie ze spotkania Grupy WP3 projektu DIGINNO w Rydze 26 listopada 2019

26 listopada 2019 odbyło sie spotkanie warsztatowe poświęcone dyskusji nad zaleceniami odnoszącymi się do polityki dotyczącej WP3 (e-usługi) projektu Diginno (Digital Innovation Network), w którym uczestniczyli przedstawiciele Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji, będącej partnerem projektu. Po ogólnym wprowadzeniu w tematykę, poszczególni liderzy czterech opracowywanych  w ramach WP3 tematów (elektroniczny list przewozowy – eCMR, rejestracja […]

Stanowisko KIGEiT ws. dopuszczalnych poziomów pól elektromagnetycznych w środowisku

W dniu 28 listopada 2019 r. Izba wysłała do Ministerstwa Zdrowia stanowisko w ramach prowadzonych konsultacji dotyczących projektu rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie dopuszczalnych poziomów pól elektromagnetycznych w środowisku. Stanowisko zostało przygotowane w ramach Sekcji Operatorów Telekomunikacyjnych (SOT), działającej w naszej Izbie.

DemoDay Inkubatora Innowacyjności Politechniki Warszawskiej

Centrum Zarządzania Innowacjami i Tworzeniem Technologii Politechniki Warszawskiej zaprosiło członków KIGEiT do udziału w DemoDay Inkubatora Innowacyjności Politechniki Warszawskiej, który odbędzie się 4.12.2019 r. przy ul. Rektorskiej 4 w Warszawie w godzinach od 11:00 do 14:00. CZIiTT daje możliwość poznania technologicznych start-upów – lokatorów oraz pomysłów biznesowych wspieranych w ramach programów preinkubacji: „Od pomysłu do […]