Prawybory do Rady Izby w SEiP

Dnia 16 września 2015 r. w siedzibie KIGEiT odbyło się Nadzwyczajne Zgromadzenie Członków SEiP KIGEiT. Zgromadzenie przyjęło plan działań na najbliższy rok i ustaliło budżet funduszu celowego sekcji oraz dokonało wyboru swoich kandydatów do wyborów Rady Izby w kadencji 2015-18 w następującym składzie: Damian Lindner – Energetyczne Centrum S.A. Paweł Owczarski – Polski Prąd S.A.

Witamy w SEiP nową firmę

Informujemy, że kolejnym członkiem Sekcji Energii i Paliw została firma Energie2 sp. z o.o. Energie 2 sp. z o.o. jest alternatywnym sprzedawcą energii elektrycznej i gazu ziemnego dla sektora publicznego, biznesu i klientów indywidualnych. W Polsce Energie2 oferuje swoje usługi od 2012 roku. Firma ma bogate doświadczenie zdobyte na rynku polskim, słowackim, czeskim, węgierskim i […]

Witamy w Sekcji nową firmę

Informujemy, ze kolejnym członkiem sekcji została firma EWE energia sp. z o.o.  specjalizująca się w sprzedaży i optymalizacji wykorzystania nowoczesnych źródeł energii – głównie gazu ziemnego i energii elektrycznej.. Nowemu członkowi życzymy sukcesów!

Powstała Sekcja Energii i Paliw

W dniu  10 lipca 2014 r. w Warszawie odbyło się Zgromadzenie Założycielskie Sekcji Energii i Paliw KIGEiT. Sekcję założyło  12 firm – członków KIGEiT. Zebrani przyjęli regulamin sekcji i wybrali 3-osobowy zarząd w składzie: Radosław Fotyga  (Novum) – Przewodniczący Waldemar Gałkiewicz (Green) – Wiceprzewodniczący Jerzy Miszczak (Energia dla Firm) – Sekretarz