Zgromadzenie Członków SDFUR – 21.10.2020 r.
W dniu 21 października 2020 roku w trybie zdalnym odbyło się Zgromadzenie Członków Sekcji Dostawców Fiskalnych Urządzeń Rejestrujących (SDFUR) KIGEiT. Zgromadzenie miało charakter sprawozdawczy. Zgromadzenie przyjęło sprawozdanie Zarządu i udzieliło mu skwitowania za ostatni rok. Na spotkaniu zostały także omówione sprawy bieżące Sekcji.
KIGEiT zaprasza do udziału w e-szkoleniach Siemensa
Zapraszamy na jesienne szkolenia on line organizowane przez Siemens – Członka KIGEiT. Tematyka spotkań on-line będzie poruszała kwestie techniczne. Sesje planowane są w każdy wtorek o godzinie 10:30 i 13:30 oraz w czwartek o godzinie 13:30. Kalendarz spotkań kształtuje się następująco: 26.10.2020 – godz.10:30 – Bezprzewodowa komunikacja przemysłowa IWLAN 26.10.2020 – godz.13:00 – Cyfrowy bliźniak a komputerowo wspomagane konstruowanie […]
Nowy członek SIS-SG KIGEiT
Jak już informowaliśmy wcześniej firma DATA BRIDGE, która została przyjęta do naszej Izby od 1 października 2020, złożyła także wniosek o przyjęcie do Sekcji Inteligentnych Sieci–Smart Grids (SIS-SG). Po zakończeniu głosowania w Zarządzie sekcji, zgodnie z § 5. Regulaminu SIS-SG firma została nowym członkiem sekcji, która liczy obecnie 16 członków.