Zapraszamy serdecznie do udziału w konferencji podsumowującej projekt „Utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie telekomunikacji w Opolu”, która będzie okazją do zaprezentowania rezultatów przedsięwzięcia, wymiany doświadczeń oraz omówienia dobrych praktyk wypracowanych w trakcie jego realizacji. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca 2026 roku o godz. 11:00 w nowoczesnym i komfortowym atrium Parku Naukowo-Technologicznego w Opolu przy ul. Technologicznej 2B, co zapewni sprzyjające warunki do merytorycznych dyskusji i nawiązywania kontaktów branżowych. Podczas spotkania uczestnicy będą mieli możliwość poznania efektów współpracy partnerów projektu, wysłuchania wystąpień ekspertów oraz zapoznania się z planami dalszego rozwoju kompetencji w obszarze telekomunikacji.
Zaproszenie znajdą Państwo <tutaj>.
Więcej informacji na temat projektu znajdą Państwo: <tutaj>.
