Cyfryzacja energetyki – Stanowisko KIGEiT

W dniu 15 kwietnia 2024 r. przedstawiciele naszej Izby: Stefan Kamiński – Prezes Zarządu, Jarosław Tworóg – Wiceprezes Zarządu  i Paweł Pisarczyk – Przewodniczący SIS-SG podczas spotkania z Miłoszem Motyką podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska przekazali Stanowisko Izby dotyczące Cyfryzacji Energetyki. Izba postuluje w nim powrót na ścieżką wzrostu, która pozwoli Polsce do […]