Prezentujmy Państwu: 29. katalog Targów Pracy i Praktyk na WEiTI PW.

 


W imieniu organizatora Politechniki Warszawskiej zapraszamy przedstawicieli firm i instytucji oferujących praktyki, staże lub zatrudnienie do uczestnictwa w XXIX TARGACH PRACY i PRAKTYK dla ELEKTRONIKÓW i INFORMATYKÓW, które odbędą się w poniedziałek 17 października 2022 r. w gmachu Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, ul Nowowiejska 15/19, w godzinach 9:30 – 15:30.

Będą to pierwsze po okresie pandemii targi w formie tradycyjnej, umożliwiającej nawiązywanie bezpośrednich relacji ze studentami i/lub absolwentami.

Bardzo serdecznie zapraszamy do wystawienia się ze stoiskiem. Stoiska targowe będą wystawione w holu na 1 piętrze i na parterze w Gmachu Elektroniki PW, ul. Nowowiejska 15/19.

Pozostałością czterech edycji targów z okresu pandemii jest katalog targowy w wersji elektronicznej, do którego przyjmujemy obecnie zgłoszenia zarówno wystawców, jak i zgłoszenia firm i instytucji, które interesuje jedynie wpis do katalogu. Chcielibyśmy bowiem przedstawić studentom jak najwięcej Państwa ofert pracy i praktyk.

Wszystkie szczegóły na temat powierzchni i cen stoisk oraz plan stoisk jest dostępny na stronie internetowej organizatora.

Wystawcy zyskują możliwość wpisu o objętości jednej strony do katalogu targowego – bezpłatnie. Dodatkowe strony dla wystawców oraz publikacje ofert firm i instytucji, nie będących wystawcami – są w cenie 250 zł netto za 1 stronę.

Premiera katalogu planowana jest na 14 października 2022 r.

Wszystkie zgłoszenia zarówno do udziału w targach jako wystawca oraz do publikacji w katalogu  przyjmowane są do dnia 16 września 2022 r.