Izba wkrótce będzie świadczyć odpłatne usługi z zakresu optymalizacji BoM-ów produkcyjnych (Bills of Materials). Jednak zanim to nastąpi poszukujemy 3 przedsiębiorców, którzy w ramach testowania usługi bezpłatnie i już teraz będą mogli skorzystać z naszej platformy, w zamian za poświęcony czas i współpracę z nami.

Przedsiębiorcy, którzy nieodpłatnie przetestują naszą nową usługę będą uprawnieni do wykorzystania w swojej działalności gospodarczej otrzymanych wyników z testowania z niej wynikających.

Dla jakiego Przedsiębiorstwa jest ta usługa?

Dla Przedsiębiorstw z województwa mazowieckiego z sektora MŚP, które produkują sprzęt dla szeroko rozumianego sektora elektroniczno-elektrycznego.

Co otrzymają Przedsiębiorstwa?

  1. dostęp do systemu optymalizacji BoM,
  2. pomoc w doborze odpowiedników komponentów dla swojego BoM (maksymalnie 50 elementów) w ciągu dziesięciu dni od rozpoczęcia testów (wgrania BoM na serwery),
  3. opiekę konsultanta KIGEiT na każdym etapie testowania,
  4. dwie wersje odpowiedników komponentów (wersja 1: najtańsza, wersja 2: z najszybszą dostępnością), które może wykorzystać w swojej działalności B+R lub gospodarczej.

Szczegóły dotyczące naboru są dostępne w załączniku pn. Regulamin naboru MŚP/Testera.

Nabór trwa od dnia 1 sierpnia 2022 roku do dnia 10 sierpnia 2022 roku.

Liczy się kolejność zgłoszeń!

Aby wziąć udział w naborze należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z podpisanym Oświadczeniem o braku powiązań na adres: kigeit@kigeit.org.pl