Nowe władze KIGEiT w kadencji 2021-2024
W dniu 24 listopada 2021 roku odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji, które było poświęcone wyborom nowych władz Izby . W wyniku decyzji Walnego Zgromadzenia skład nowych władz Izby w kadencji 2021-2024 przedstawia się następująco: Prezesem Izby (w wyborach bezpośrednich) został ponownie wybrany Stefan Kamiński. Rada Izby w kadencji 2021-2024 […]