Informacja po Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu członków KIGEiT

W dniu 14 września 2021 roku odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie członków Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji. Walne Zgromadzenie odbyło się w formule spotkania bezpośredniego w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie. Poniżej najważniejsze ustalenia z tego zgromadzenia: W spotkaniu brało udział 52 przedstawicieli firm na podstawie udzielonych pełnomocnictw (na 165 członków Izby – co […]