Powołano Sekcję Nadawców Telewizji Naziemnej
W dniu 2 lipca 2020 r. w Warszawie odbyło się Zgromadzenie Założycielskie Sekcji Nadawców Telewizji Naziemnej (SNTN) KIGEiT. Sekcja Nadawców Telewizji Naziemnej została powołana w celu zapewnienia nadawcom wspólnej platformy do wspierania inicjatyw ustawodawczych i organizacyjnych tworzących warunki dla zapewnienia najlepszej oferty dla widzów, rozwoju wysokiej jakości produkcji filmowej w Polsce, promocji i wdrożenia nowoczesnych […]