Sprawozdanie ze spotkania 2 grupy roboczej – sierpień 2019
Przedstawiciel KIGEiT wziął udział w spotkaniu grupy roboczej opracowującej narzędzie, którego celem jest budowanie świadomości i potrzeby cyfryzacji w małych i średnich firmach, a także pomoc w pierwszych krokach. Narzędzie – ankieta online – będzie prowadziło poprzez poszczególne obszary firmy wskazując gdzie można szukać możliwości poprawy efektywności, zmiany procesów. Spotkanie, 28 sierpnia, w Rydze miało […]