Konferencja „System cyberbezpieczeństwa w cyberprzestrzeni RP”
11 grudnia 2018 r. Akademia Sztuki Wojennej wraz z sejmowymi komisjami obrony narodowej administracji i spraw wewnętrznych zorganizowały konferencję poświęcona cyberbezpieczeństwu. W czasie prezentacji i dyskusji zgłoszono szereg wniosków dot. systemu bezpieczeństwa cyfrowego Polski. Stefan Kamiński – podkreślił rolę i znaczenie gospodarki cyfrowej oraz wyzwania jakie ona przynosi – szczególne w sektorze energetycznym. W prezentacji […]