I warsztaty projektu GPE
Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji (KIGEiT) jako partner projektu Green Power Electronics, przeprowadziła w dniu 29 listopada 2016 r. pierwsze warsztaty poświęcone zebraniu wniosków i opinii do przygotowania roadmapy technologicznej i regionalnej. Celem roadmapy jest omówienie głównych wymagań i barier związanych z szeroko rozumianą energoelektroniką. Udział w spotkaniu wzięło ponad 50 uczestników reprezentujących firmy […]