Powstała Sekcja Elektroniki Azotkowej KIGEiT (SEA)

W dniu 28 września 2016 r. w Warszawie odbyło się Zgromadzenie Założycielskie Sekcji Elektroniki Azotkowej KIGEiT. Sekcję założyło 5 firm – członków KIGEiT. Zebrani przyjęli regulamin sekcji i wybrali 3-osobowy zarząd w składzie: Robert Dwiliński – przewodniczący, Sylwester Porowski – wiceprzewodniczący, Mariusz Sochacki – sekretarz.