Powstała Sekcja Ochrony Własności Intelektualnej KIGEiT
W dniu 11 czerwca 2014 r. w Warszawie odbyło się Zgromadzenie Założycielskie Sekcji Ochrony Własności Intelektualnej KIGEiT. Sekcję założyło 14 firm – członków KIGEiT. Zebrani przyjęli regulamin sekcji i wybrali 3-osobowy zarząd w składzie: Teresa Wierzbowska – przewodnicząca, Marek Szydłowski – wiceprzewodniczący, Andrzej Zarębski – sekretarz.