Zaproszenie na 11 Zgromadzenie Członków SEA KIGEiT
Zapraszamy do udziału w Walnym Zgromadzeniu Sekcji Elektroniki Azotkowej, które odbędzie się w dniu 18 grudnia 2023 r. o godz. 10:00 w siedzibie KIGEiT ul. Stępińska 22/30, Warszawa. Materiały dla członków biorących udział w Zgromadzeniu zostały przesłane elektronicznie. UWAGA! Przedstawiciele firm-członków Sekcji chcący wziąć udział w głosowaniu uchwał powinni dostarczyć przed rozpoczęciem Zgromadzenia wypełnione pełnomocnictwo do udziału […]
Uroczysta inauguracja Polskiego Węzła European Wide Band Gap Semiconductors Pilot Line
13 listopada 2025 roku odbyło się wydarzenie o strategicznym znaczeniu dla rozwoju technologii w Polsce i Europie – uroczysta inauguracja Polskiego Węzła European Wide Band Gap Semiconductors Pilot Line. Inicjatywa ta wyznacza nowy kierunek w elektronice mocy, a jej gospodarzem jest Łukasiewicz – Instytut Mikroelektroniki i Fotoniki. Podjęcie działań związanych z rozwojem technologii WBG to […]