Optymalizacja BOM-ów produkcyjnych

 

Proponujemy Państwu skorzystanie z opracowanej w ramach w ramach realizacji projektu MSODI, Innowacyjnej platformy do optymalizacji i zakupu elementów elektronicznych (BoMów).

Dla kogo jest to produkt? Jeśli odpowiedź chociaż na jedno z poniższych pytań brzmi: ”TAK” to narzędzie jest dla Państwa:

  • Macie projekt urządzenia i chcecie go zoptymalizować kosztowo?
  • Państwa dostawca nie ma wszystkich elementów, które są niezbędne do wyprodukowania urządzenia?
  • Otrzymali Państwo wiele zapytań ofertowych na elementy elektroniczne i nie macie czasu żeby wszystkie obsłużyć?
  • Potrzebujecie Państwo szybko wyprodukować urządzenie?
  • Zaprojektowaliście Państwo urządzenie ale niektóre komponenty już nie są produkowane i szukacie dla nich zamienników?

Opracowana przez nas platforma to narzędzie, które umożliwi pozyskanie dobrej ceny zakupu komponentów i wyszukania ewentualnych zamienników. Platforma wskazuje także zamienniki do poszukiwanych przez Państwa komponentów. Wyszukanie odpowiednich zamienników bez odpowiedniego wsparcia technicznego jest bardzo uciążliwe. Utrzymywanie specjalistów jest kosztowne i niekiedy nieopłacalne. Natomiast platforma  może udzielić wsparcia w zakresie problemów technicznych związanych z wyszukiwaniem zamienników.

Do skorzystania z usługi  zapraszamy firmy, szczególnie małe i średnie, które we własnym zakresie  nie są w stanie przeprowadzić w odpowiedni sposób procesu ofertowego. Proces ofertowy wymaga wysłania i przetworzenia bardzo dużej ilości danych co w czasie wyznaczonym przez klienta jest często niemożliwe lub uciążliwe ze względu na czasochłonność procesu.

Platforma umożliwia przeprowadzenie tego procesu w sposób półautomatyczny, tym samym oszczędzając Państwa czas. Dzięki zaangażowaniu dystrybutorów i pobieraniu danych bezpośrednio od nich, można obsłużyć wiele zapytań z pożądanym skutkiem. Jest to podejście idące w kierunku przyspieszenia procesu i porównania ofert z wielu źródeł.

Jeśli są Państwo zainteresowani prosimy o wysłanie zapytania na adres: bom_obsluga@kigeit.org.pl