Sprawozdanie z konferencji podsumowującej projekt BCU z dziedziny telekomunikacji w Opolu

Konferencja podsumowująca projekt Branżowego Centrum Umiejętności nr 3 w Opolu odbyła się 23 czerwca 2026 roku w Parku Naukowo‑Technologicznym w Opolu. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele Miasta Opola, Zespołu Szkół Elektrycznych, PNT oraz Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji. Podczas spotkania zaprezentowano efekty projektu „Utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie telekomunikacji w Opolu”, a […]