Zgromadzenie Członków SPE KIGEiT
Dnia 6 i 25 listopada 2025 r., w trybie zdalnym, odbyło się Zgromadzenie Członków (ZC) Sekcji Produkcji Elektroniki (SPE) KIGEiT. ZC miało charakter sprawozdawczo-wyborczy. Zgromadzenie zapoznało się ze sprawozdaniem ustępującego Zarządu, udzieliło mu skwitowania za okres I kadencji i wybrało nowy Zarząd w składzie: Łukasz Jaeszke – Przewodniczący (TEK.DAY) Paweł Szumny – Wiceprzewodniczący (PB TECHNIK) […]