KIGEiT patronem konferencji „Strategie optymalizacji energii”

Strategie optymalizacji energii – Konferencja Techniczna w Słupsku Już 3 września w Słupsku odbędzie się Konferencja Techniczna „Efektywność energetyczna w produkcji”. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję poznać strategie, które realnie wspierają optymalizację zużycia energii i redukcję kosztów operacyjnych – bez kompromisów w zakresie niezawodności. Eksperci reprezentujący czołowe firmy przemysłowe przedstawią aktualne trendy, poparte konkretnymi przykładami […]