Anna Streżyńska dołącza do Zespołu Deregulacyjnego Rafała Brzoski
Anna Streżyńska członkini Zarządu Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji została członkiem Zespołu Deregulacyjnego Rafała Brzoski, powołanego przez premiera Donalda Tuska. Zespół ten ma na celu opracowanie propozycji deregulacyjnych, które ułatwią funkcjonowanie polskich firm poprzez uproszczenie przepisów prawnych i eliminację zbędnej biurokracji. Anna Streżyńska wnosi do zespołu swoje bogate doświadczenie w administracji publicznej oraz cyfryzacji, […]
Zabezpieczone: Biuletyn Szkoleń i Imprez (12-02-2025)
Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.