Cyfrowe priorytety polskiej prezydencji w UE tematem spotkania europejskiej branży cyfrowej w Warszawie
Przedstawiciele organizacji należących do Digital Europe, stowarzyszenia reprezentującego europejską branżę cyfrową i nowych technologii, spotkali się 6 i 7 listopada w Warszawie, by porozmawiać o zbliżającej się polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej oraz związanych z nią cyfrowych priorytetach. Gospodarzami spotkania były wspólnie trzy organizacje zrzeszające firmy z sektora cyfrowego i telekomunikacyjnego: Krajowa Izba Gospodarcza […]
Wyniki wyborów NWZ KIGEiT 2024
W dniu 14 listopada 2024 roku w Warszawie odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie KIGEiT (NWZ KIGEiT), które było poświęcone wyborom do Organów wybieralnych Izby w kadencji 2024-27. W obradach udział wzięło 45 reprezentantów uprawnionych do głosowania na 171 firmy zrzeszone w Izbie. WYINKI WYBORÓW Prezesem Izby (w wyborach bezpośrednich) został wybrany na kolejną kadencję Stefan Kamiński. Rada Izby w kadencji 2024-2027 będzie składać się z 25 […]