Prezes Zarządu Stefan Kamiński wziął udział w Ogólnopolskiej Konferencji Operatorów Komunikacji Elektronicznej

W dniach 22-23 maja 2024 roku Prezes Zarządu  Stefan Kamiński wziął udział w Ogólnopolskiej Konferencji Operatorów Komunikacji Elektronicznej. Spotkanie organizowane jest dwa razy w roku dla branży sieci kablowych i operatorów telekomunikacyjnych. Podczas tegorocznej konferencji oprócz standardowych paneli eksperckich odbyło sie podsumowanie 20 lat działań  Prezesa PIKE – Jerzego Straszewskiego na rzecz braży sieci kablowych […]