Prezentujmy Państwu: 

32. katalog Targów Pracy i Praktyk na WEiTI PW.


W iminieu organizatora Politechniki Warszawskiej serdecznie zapraszamy pracodawców, oferujących praktyki, staże lub zatrudnienie oraz studentów, poszukujących takich ofert do udziału w XXXII TARGACH PRACY i PRAKTYK dla INFORMATYKÓW i ELEKTRONIKÓWktóre odbędą się w dniu 18 marca 2024 r. w godzinach 9:30 – 15:30 na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej przy ul. Nowowiejskiej 15/19.

Planowane jest również wydanie katalogu targowego w wersji elektronicznej. Katalog ukaże się w czwartek 14 marca 2024 r.

Katalog zostanie opublikowany na portalu Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Przewidziana jest jego szeroką dystrybucję wśród uczestników Targów oraz za pośrednictwem partnerów, a także na wydziałowych mediach społecznościowych.

Tekst informacji do katalogu targowego, w języku polskim lub angielskim, na  formularzu podstawowej strony katalogowej oraz ewentualnie zawartość dodatkowych stron informacyjnych należy przesyłać do dnia 23 lutego 2024 r.   Informacje przesłane po tym terminie z powodów technicznych nie będą mogły być zamieszczone w katalogu targowym.  

Formularz wpisu do katalogu

application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document  Formularz wpisu do katalogu (PL) (vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document, 23,33 kB)
application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document  Formularz wpisu do katalogu (ENG) (vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document, 23,38 kB)

Szczegółowe informacje o targach znajdą Państwo na stronie organizatora.