Już 1 października startuje piąta edycja Digital Festival, nad którą KIGEiT objęła patronat. To największa edukacyjno-technologiczna inicjatywa w Polsce, która otwiera wszystkim cyfrowy świat. Na uczestników tegorocznego Digital Festival czekają konkursy, quizy, webinaria, hackathony, warsztaty i solidna porcja wiedzy na temat sztucznej inteligencji. W trakcie sześciu festiwalowych tygodni każdy będzie miał szansę zanurzyć się w świecie, gdzie technologia spotyka się z ludzką kreatywnością.

 

  • Noc Innowacji – jest prawdziwą okazją dla wszystkich, którzy z bliska chcą zobaczyć najnowocześniejsze technologie oraz odwiedzić miejsca, w których królują wyjątkowe rozwiązania. Wspólnie z partnerami prezentujemy osiągnięcia polskiej nauki i biznesu. Weź udział w darmowych pokazach oraz warsztatach, poznaj od kuchni technologie i najlepszych pracodawców zmieniających nasz świat!

  • Akademia SkillUp – Wejdź na platformę z bezpłatnymi szkoleniami, które wprowadzą Cię do cyfrowego świata.

  • Strefa Wiedzy – Artykuły, raporty i poradniki w Twoim zasięgu. Dowiesz się wszystkiego o cyfrowym świecie!

  • Wydarzenia – Dołącz do inspirujących spotkań z technologiami oraz liderami cyfrowych zmian

Digital Festival to kilkadziesiąt inspirujących spotkań z nowymi technologiami. Konkursy, quizy, webinaria, hackathony i warsztaty – wszystko w trakcie 6 festiwalowych tygodni. Sprawdź co, gdzie i kiedy!