W iminieu organizatora Politechniki Warszawskiej serdecznie zapraszamy pracodawców, oferujących praktyki, staże lub zatrudnienie oraz studentów, poszukujących takich ofert do udziału w XXXI TARGACH PRACY i PRAKTYK dla INFORMATYKÓW i ELEKTRONIKÓWktóre odbędą się w dniu 23 października 2023 r. (poniedziałek) w godzinach 9:30 – 15:30 na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej przy ul. Nowowiejskiej 15/19.

Planowane jest również wydanie katalogu targowego w wersji elektronicznej. Katalog ukaże się w czwartek 19 października 2023 r.

Katalog zostanie opublikowany na portalu Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, a link do niego zostanie rozesłany do wszystkich studentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych. Planowana jest także dystrybucja katalogu wśród studentów innych wydziałów Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni. Katalog przekazany zostanie również do Samorządu Studenckiego i organizacji studenckich, działających w Politechnice Warszawskiej,  a także do partnerów medialnych przedsięwzięcia, w celu jego upowszechnienia

Tekst informacji do katalogu targowego, w języku polskim lub angielskim, na  formularzu podstawowej strony katalogowej (plik załączony poniżej)  oraz ewentualnie zawartość dodatkowych stron informacyjnych należy przesyłać do dnia 18 września 2023 r.   Informacje przesłane po tym terminie z powodów technicznych nie będą mogły być zamieszczone w katalogu targowym.  

Szczegółowe informacje o targach znajdą Państwo na stronie organizatora.