W dniu 17 marca 2023 roku w godz. 13:00 – 15:30 w siedzibie naszego członka firmy SIEMENS (ul. Żupnicza 11, 03-821 Warszawa) oraz on-line odbędzie się bezpłatne szkolenie z zakresu zamówień NATO i ONZ pt. „Jak  skutecznie uczestniczyć w przetargach organizacji międzynarodowych i oferować swoje produkty, rozwiązania i usługi?”

Warsztat szkoleniowy poprowadzi ekspert z Ministerstwa Rozwoju i Technologii p. Artur Dąbkowski. W ramach szkolenia będzie można uzyskać wiedzę:

  • gdzie szukać informacji o tego rodzaju przetargach,
  • jakimi zasadami rządzą się te postepowania
  • jak podejść do uczestnictwa.

Ekspert opowie też o doświadczeniu firm, które już uczestniczą z sukcesem w tego rodzaju przetargach. Każdy uczestnik będzie mógł otrzymać zestaw przydatnych linków, do dalszej pracy operacyjnej.

Agenda

  1. 13.00 – 13.15. Otwarcie warsztatu  powitanie przez gospodarzy oraz organizatora  Przedstawiciel KIGEiT oraz Siemens.
  2. 13.15 – 14.30. Możliwości udziału w postępowaniach przetargowych finansowanych przez instytucje międzynarodowe NATO – p. Artur Dąbkowski, Ministerstwo Rozwoju i Technologii.
  3. Przerwa kawowa – 14.30 – 14.45.
  4. 14.45 – 15.30. Możliwości udziału w postępowaniach przetargowych finansowanych przez instytucje międzynarodowe – ONZ.
  5. Dyskusja i zakończenie.

Zgłoszenia:

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o kontakt na adres poczty elektronicznej <tutaj>. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń wraz z preferowaną formą uczestnictwa do dnia 10 marca 2023 roku.

Osoby zgłaszające się na szkolenie w trybie on-line otrzymają dedykowany link do spotkania po zarejestrowaniu.