Zapraszamy pracodawców, oferujących praktyki, staże lub zatrudnienie do udziału w XXX Targach Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków, które odbęda się dnia 27 marca 2023 r. na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Targi Pracy i Praktyk na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej są organizowane dwa razy do roku (. w październiku i na przełomie lutego i marca), począwszy od 2008 r. Każdorazowo w wydarzeniu uczestniczyło ok. 70 firm i instytucji. Po czterech ostatnich edycjach Targów, ograniczonych z powodu pandemii do katalogu targowego w wersji elektronicznej, organizatorzy postanowili powrócić do formy tradycyjnych stoisk targowych.

Zazwyczaj wśród uczestników najwięcej firm reprezentuje  branżę IT, ale są również banki, firmy konsultingowo-rekrutacyjne, instytucje prowadzące działalność rozwojowo-badawczą oraz firmy zajmujące się wyłącznie elektroniką. Targi są licznie odwiedzane przez studentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych – największego wydziału PW (ponad 3000 studentów), ale także innych wydziałów Politechniki Warszawskiej i innych uczelni.

Wykorzystując doświadczenia z okresu pandemii, planowane jest również wydanie elektronicznej wersji katalogu i jego dystrybucję wśród studentów Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni. Zgłoszenia do katalogu oraz do bezpośredniego udziału w Targach w roli wystawcy przyjmowane są do dnia 20 lutego 2023 r.

Premiera katalogu będzie miała miejsce w dniu 23 marca 2023 r.

Zainteresowanych targami zapraszamy do kontaktu:

Dorota Myko

dorota.myko@pw.edu.pl

tel. 22 234 70 81