W dniu 15 grudnia 2022 r. odbyło się tradycyjne już spotkanie świąteczne środowiska telekomunikacyjnego, które KIGEiT organizuje od samego początku funkcjonowania Sekcji Operatorów Telekomunikacyjnych w naszej Izbie (rok 2002).

Było naszą wielką przyjemnością spotkać się w gronie osób, wśród których zyskaliśmy przez te lata grono przyjaciół i niezawodnych partnerów. Nasze spotkanie swoją obecnością uświetnili przedstawiciele administracji publicznej.

Spotkanie to nie odbyłoby się bez wsparcia naszych członków – za co bardzo dziękujemy!

Podczas spotkania udało się również zgromadzić i przekazać na pomoc dla Ukrainy środki w wysokości 5 tys. zł na agregaty. Zachęcamy do pójścia w nasze ślady przelewając na konto Fundacji Ukraina środki tytułem „Polskie IT na agregaty dla Ukrainy” (nr konta: PL 39 1090 2398 0000 0001 4980 4904).

Dziękujemy za ten wyjątkowy, wspólny czas, za rozmowy, za obecność mimo szalonego natłoku spraw i napiętej sytuacji na świecie. Życzymy przede wszystkim pokoju tego wewnętrznego i tego na zewnątrz, a szczególnie u naszych Sąsiadów.

Życzymy pięknych spokojnych Świąt i oby w Nowym Roku nasza administracja publiczna jednak trochę mniej „dbała” o to żebyśmy się nie nudzili

Dziękujemy, że byliście z Nami.