XI Konferencja CommonSign 8 listopada 2022r.

Identyfikacja i uwierzytelnienie – nowe wyzwania i możliwości

Miejsce: NASK- Państwowy Instytut Badawczy, ul. Kolska 12, 01-045 Warszawa

 

             

KIGEiT współnie z organizatorami: NASK – Państwowy Instytut Badawczy, Autenti,  Obserwatorium.biz,   Trusted Information Consulting oraz Medien Service zapraszają do aktywnego udziału w kolejnej, już jedenastej  konferencji poświęconej problematyce funkcjonowania podpisu elektronicznego, elektronicznej identyfikacji oraz usług zaufania w naszym kraju.  Wskutek przyspieszenia transformacji cyfrowej wymuszonej w minionych dwóch latach przez pandemię koronawirusa, znaleźliśmy się w stanie w miarę sprawnego funkcjonowania e-administracji i e-biznesu w Polsce. Z pewnością nie jest to stan zadowalający, a zatem można go konsekwentnie i w zgodzie z nowymi potrzebami i narzędziami skutecznie doskonalić!

Konferencja dla fachowców w gronie fachowców

Na agendę tegorocznej składa się 16 prezentacji dotyczących kwestii technologicznych, prawnych i politycznych, jak np. „Sens identyfikacji, uwierzytelniania i niezaprzeczalności w aktualnych uwarunkowaniach prawno-technicznych”, „Europejski mObywatel – czyli powszechna cyfrowa tożsamość w usługach publicznych i prywatnych”, „Praktyczne aspekty prawne stosowania podpisu elektronicznego“. Prelegenci to znani i uznani eksperci ze świata nauki i biznesu.

Szczegółowy program konferencji oraz formularz  Rejestracji udziału w niej  znajdują się na stronie na stronie organizatora. Dla firm-członków KIGEiT rabaty.

 

Biuro organizacyjne

Medien Service Sławomir Cieśliński

GSM: 502 111 153    e-mail:  medserv@interia.pl;  cieslinski@medienservice.com.pl