NIEZAWODNOŚĆ I UTRZYMANIE RUCHU W ZAKŁADACH PRODUKCYJNYCH – 14 września 2022, Rumia

Na konferencji organizatorzy zaprezentują szersze spojrzenie na maintenance. Podpowiedzą, w jaki sposób zapobiegać usterkom i nieplanowanym przestojom oraz dlaczego odpowiednia strategia ma wpływ na wydłużenie czasu bezawaryjnej pracy parku maszynowego, zaprezentują najnowsze standardy czyszczenia maszyn i ich sposób wdrożenia w zakładzie, dzielimy się doświadczeniem specjalistów UR z różnych branż z zakresu digitalizacji i optymalizacji procesów oraz dbania o bezpieczeństwo ludzi i środowiska.

 

AUTOMATYZACJA W ZAKŁADACH PRODUKCYJNYCH – KIERUNEK PRZEMYSŁ 4.0 – 15 września, Rumia

Podczas wydarzenia zskają Państwo praktyczną wiedzę popartą przykładami z zakresu automatyki przemysłowej, poznają najnowsze techniki napędowe i sterowania w procesach produkcyjnych, dowiedzą się, jak efektywnie przeprowadzić monitoring pracy linii montażowych w celu ograniczenia przestojów, jak optymalizować koszty, poprawić efektywność i energooszczędność produkcji. Organizatorzy zaprezentują najnowsze trendy i wdrożenia w obszarze robotyki oraz przeanalizują ile czasu potrzeba, by cyfryzacja procesów produkcyjnych oraz integracja systemów przekształciła się w realne efekty.

 

NIEZAWODNOŚĆ I UTRZYMANIE RUCHU W ZAKŁADACH PRODUKCYJNYCH – 21 września 2022, Września

Na konferencji zaprezentowane zostanie szersze spojrzenie na maintenance. Organizatorzy podpowiedzą, w jaki sposób zapobiegać usterkom i nieplanowanym przestojom oraz dlaczego odpowiednia strategia ma wpływ na wydłużenie czasu bezawaryjnej pracy parku maszynowego, zaprezentują najnowsze standardy czyszczenia maszyn i ich sposób wdrożenia w zakładzie, dzielimy się doświadczeniem specjalistów UR z różnych branż z zakresu digitalizacji i optymalizacji procesów oraz dbania o bezpieczeństwo ludzi i środowiska.

 

OPTYMALIZACJA ZUŻYCIA ENERGII I MEDIÓW TECHNICZNYCH – 22 września, Września

Program Konferencji Technicznej „Optymalizacja zużycia energii i mediów technicznych” to kompendium praktycznej wiedzy dla osób odpowiedzialnych za ten obszar przedstawione w 3 aspektach:

  • ekonomicznym – redukcja kosztów: analiza, ocena, plan poprawy
  • efektywnym – nowe rozwiązania: sposób doboru, implementacja, zarządzanie
  • ekologicznym – przyjazność środowisku naturalnemu