Komunikat po spotkaniu nadawców telewizji naziemnej z UKE i KRRiT

W trakcie spotkania w dniu 14 kwietnia 2022 roku, w którym uczestniczyli UKE, KRRiT, nadawcy telewizyjni oraz spółka Emitel, omówiono kilka propozycji mających na celu zmitygowanie problemu braku dostępności kanałów z MUX1 i MUX2 dla widzów nieposiadających telewizora lub dekodera kompatybilnego z nowym standardem nadawania DVB-T2 HEVC. Propozycje te wymagają analiz prawnych i technicznych, które […]