Konferencja „Nowoczesne rozwiązania intralogistyczne i magazynowe”  już w październiku podczas Konferencji Technicznej w Legnicy

Data i miejsce: 20 października 2021 r. w Hotelu Qubus.

 

Podczas Konferencji Technicznej „Rozwiązania intralogistyczne i magazynowe” praktycy i eksperci z kilku różnych branż podzielą się wiedzą i doświadczeniem z zakresu doskonalenia procesów we własnych firmach. Opowiedzą także o błędach i trudnościach podczas dostosowywania procesów logistycznych do potrzeb zakładu.

To spotkanie, które pomoże w dotrzymaniu kroku konsumentom w zakresie szybkich, sprawnych i transparentnych dostaw. Oprócz części prelekcyjnej, integralną częścią jednodniowej konferencji są warsztaty oraz stoiska wystawiennicze, a także konsultacje eksperckie. Umożliwia to przegląd aktualnych trendów technologicznych oraz nawiązanie obiecujących kontaktów. Spotkania organizowane przez Axon Media cieszą się ogromną popularnością już od 6 lat!

Udział w konferencji jest bezpłatny po rejestracji online.

Organizator mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo, podczas spotkań wdroży wszelkie zalecane normy sanitarne i higieniczne, dzięki czemu udział będzie maksymalnie bezpieczny dla uczestników.