Odszedł Stanisław Szuder
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że dnia 29 sierpnia 2021 r. odszedł nasz kolega Stanisław Szuder. Z racji długiej i zawsze życzliwej współpracy, w szczególności w okresie pełnienia przez Stanisława funkcji Wiceprzewodniczącego Zarządu Sekcji Operatorów Telekomunikacyjnych w naszej Izbie, pozwalamy sobie na przypomnienie Jego dokonań w zakresie telekomunikacji. Z telekomunikacją związany był od 1964 r. […]