Międzynarodowa konferencja „Making Industry 4.0 Real“ odbędzie się 23 września na Litwie i będzie także dostępna online. Po konferencji, 24 września, odbędzie się spotkanie B2B Matchmaking.

Szósta coroczna międzynarodowa konferencja na Litwie poświęcona cyfryzacji przemysłu „Making Industry 4.0 real” będzie kontynuacją wymiany najlepszych praktyk i przykładów biznesowych transformacji przemysłu. Konferencja w 2021 roku skupi się na najnowszych przykładach udanych transformacji biznesowych, wzmocnionych rozwiązaniami technologii cyfrowej, które wpływają na poziom konkurencyjności i zwiększają cyfryzację całej branży. Wśród prelegentów tegorocznej konferencji znajdują się przedstawiciele wiodących międzynarodowych i lokalnych firm w dziedzinie Przemysłu 4.0, takich jak Siemens, Nokia, ABB, Teltonika, SBA Group i innych.

– Jakie wyzwania stoją przed firmami produkcyjnymi i innymi organizacjami, aby nadążyć za czwartą rewolucją przemysłową?

– Co przynosi i napędza zmiany?

– Ile i jakie zasoby to kosztuje?

– Jakie efekty daje cyfryzacja, robotyka, automatyzacja, Internet Rzeczy i inne rozwiązania z zakresu smart manufacturing?

Na zakończenie konferencji odbędzie się ceremonia wręczenia nagród w konkursie „Industry 4.0 Star in Lithuania 2021”. Nagrody zostaną przyznane najbardziej innowacyjnym litewskim firmom w trzech kategoriach: 1) Małe lub średnie przedsiębiorstwo (ocena przez ekspertów-jury); 2) Duże przedsiębiorstwo (ocena przez ekspertów-jury); 3) Ocena publiczności.

Konferencja organizowana jest przez Litewskie Stowarzyszenie Przemysłu Maszynowego LINPRA, Stowarzyszenie Technologii Informacyjnych i Komunikacyjnych INFOBALT oraz Niemiecko-Bałtycką Izbę Gospodarczą AHK. W poprzednich latach konferencja okazała się sukcesem – wzięło w niej udział blisko 500 uczestników. Wydarzenie to oferuje wyjątkowe możliwości networkingu i dotychczas przyciągnęła prelegentów i panelistów z Niemiec, Belgii, Danii i krajów bałtyckich, którzy reprezentowali Festo, SAP, Hella, Phoenix Contact, Solidworks, Orgalim i inne znane organizacje.

Następnego dnia, 24 września odbędzie się wirtualna sesja B2B matchmakingowa, która będzie okazją dla uczestników do spotkania potencjalnych kupców i dostawców, nawiązania międzynarodowej współpracy biznesowej i / lub znalezienia partnerów projektowych.

Dowiedz się więcej i zarejestruj się na sesję B2B TUTAJ.

Pełny program i więcej informacji na stronie konferencji: www.industry40.lt.

Wydarzenie jest bezpłatne, ale wymagana jest rejestracja: Register HERE.