Konferencja Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych – specjaliści Utrzymania Ruchu i produkcji spotkają się już w czerwcu w Gdyni.

 

Data i miejsce:
30 czerwca 2021 roku, Gdynia

 

Podczas wydarzenia organizatorzy postaraja się odpowiedzieć, w jaki sposób zapobiegać usterkom i nieplanowanym przestojom oraz dlaczego odpowiednia strategia ma wpływ na wydłużenie czasu bezawaryjnej pracy parku maszynowego, prezentujemy najnowsze standardy czyszczenia maszyn i ich sposób wdrożenia w zakładzie, dzielimy się doświadczeniem specjalistów UR z różnych branż z zakresu digitalizacji i optymalizacji procesów oraz dbania o bezpieczeństwo ludzi i środowiska.

Konferencja połączona jest ze strefą konsultacyjną ze stanowiskami cenionych dostawców rozwiązań dla branży, a także praktycznymi warsztatami. Skorzystasz z przerwy na kawę i ciepłego poczęstunku, a także dostępu do prasy branżowej.

Dla osób, które chcą pogłębić wiedzę z zakresu dobrych praktyk inżynierskich i produkcyjnych wydarzenie jest bezpłatne. Wystarczy dokonać rejestracji online na stronie organizatora.