27 maja 2021 roku w Estonii odbędzie się konferencja „Przemysł 4.0 w praktyce”. DINNOCAP jest jednym z partnerów tej hybrydowej konferencji.

Już po raz siódmy wiodące organizacje, takie jak TalTech, Estońskie Stowarzyszenie Technologii Informatycznych i Telekomunikacyjnych (ITL), Estońskie Stowarzyszenie Przemysłu Elektronicznego, Enterprise Estonia (EAS) oraz liczne wiodące firmy technologiczne połączą siły, aby promować możliwości wynikające z ram Przemysłu 4.0.

Wydarzenie to cieszy się dużym zainteresowaniem wśród producentów, dostawców ICT, branży usługowej, przedstawicieli środowisk akademickich i decydentów.

Głównymi obszarami konferencji Przemysł 4.0 w praktyce 2021 są: Twin Transition of Industry, Smart Technologies oraz Practical Use Cases.

Podczas konferencji zaprezentowane zostanie narzędzie Digital Self Assessment Tool wraz z przykładami najlepszych praktyk w zakresie digitalizacji.

Partnerzy DINNOCAP mogą uczestniczyć w konferencji bezpłatnie. Rejestracja zostanie otwarta już wkrótce: www.industry40.ee.

Śledź aktualizacje na stronie konferencji na Facebooku https://www.facebook.com/industry4.0practice/.