12 Forum Gospodarcze TIME już za nami. Niniejszym chcielibyśmy jako główny organizator podziękować zarówno naszym współorganizatorom oraz członkom Rady Programowej za zaangażowanie w przygotowanie merytoryczne całego wydarzenia. Dziękujemy także uczestnikom, którzy odwiedzili nasze Forum.
Opracowany został już materiał, który stanowi podsumowanie tegorocznej edycji Forum. Materiał ten mogą Państwo pobrać ze strony internetowej naszej Izby klikając w ten LINK.
Jednocześnie udostępniamy linki do:
Mam nadzieję, że materiały, które powstały w wyniku prac 12 Forum Gospodarczego TIME będą dla Państwa inspiracją do dalszych działań a nam jak i naszym współorganizatorom będą służyły do codziennej pracy z organami władzy ustawodawczej, wykonawczej i regulacyjnej.
Obecna sytuacja związana z epidemią koronawirusa (nie tylko w Polsce) staje się także szansą dla całej gospodarki cyfrowej, która może być siłą napędową Europejskiego Zielonego Ładu i zmian w funkcjonowaniu całej światowej gospodarki jakie przyniesie czas po opanowaniu epidemii..