W imieniu Zarząd Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji oraz Współorganizatorów pragniemy zapewnić, iż Państwa bezpieczeństwo podczas 12 Forum Gospodarczego TIME, które odbędzie się w dniach 9-10 marca 2020 roku jest naszym priorytetem. Państwa pytania w związku z aktualną sytuacją, dotyczącą rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19 traktujemy z należytą powagą. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników zostały przez nas oraz hotel Hilton wprowadzone procedury, które są zgodne z oficjalnymi zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego:

  • zwielokrotnione sprzątanie i mycie powierzchni balustrad, klamek i luster,
  • zamieszczenie pojemników z płynem dezynfekującym,
  • bieżący monitoring komunikatów instytucji takich jak: GIS, Międzynarodowa Organizacja Zdrowia (WHO), Sanepid.

Ponadto pragniemy zapewnić, iż nasz zespół jest w stałym kontakcie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną oraz Rządowym Centrum Bezpieczeństwa. Śledzimy także na bieżąco aktualne informacje i wytyczne, dotyczące procedur niezbędnych do zapobiegania rozprzestrzeniania się oraz natychmiastowego działania w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa. Świadomi niepokoju, jakie wzbudzają ogólnoświatowe doniesienia i dbając o Państwa komfort i zdrowie, prosimy wszystkich o przestrzeganie podstawowych zasad higieny. Ponadto uczestnicy, którzy w dniu Forum są przeziębieni i/lub mają gorączkę, są proszeni o pozostanie w domu.  Dziękujemy Państwu za zainteresowanie, jakie wyrażają Państwo w zapytaniach, będące wyrazem zaangażowania w dbałość o ogólne bezpieczeństwo wszystkich uczestników – bez ulegania panice, ale też bez bagatelizowania problemu.

Informujemy, że Forum Gospodarcze TIME odbędzie się w wyznaczonym terminie, w dniach 9-10 marca 2020 roku.

Jednocześnie zapewniamy, iż w razie jakichkolwiek zmian aktualnych zaleceń, będziemy na bieżąco informować Państwa o podjętych krokach i koniecznych działaniach. W razie pytań lub wątpliwości, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Komunikat w języku polskim znajdą Państwo <tutaj>

English version of the message <here>