Nasza Izba wraz z innymi organizacjami sektora ICT podpisała podczas 11 Forum Gospodarczego TIME porozumienie DIGITAL WEEK (Cyfrowy Tydzień). Podpisane porozumienie dotyczyło wspólnych działań na rzecz edukacji społeczeństwa w zakresie cyfryzacji i nowoczesnych technologii oraz promocji Polski, jako centrum światowych cyfrowych innowacji. W ramach Porozumienia planowany jest Festiwal Cyfryzacji, który będzie trwał 4 tygodnie i będzie dialogiem między obywatelami, markami i liderami zmian. Festiwal będzie nagłośniony i relacjonowany w najbardziej zasięgowych mediach w Polsce. Szczególnie polecamy film promujący Festiwal Cyfryzacji.

Chcemy poinformować o szczegółach dwóch inicjatyw, które są związane z Festiwalem Cyfryzacji. Prezentujemy je poniżej:


  1. Noc Cyfryzacji inspirowana Nocą Muzeów – jest to wydarzenie, podczas którego innowacyjne firmy, centra B+R, instytuty badawcze, biblioteki, uniwersytety czy parki technologiczne otwierają swoje drzwi dla wszystkich odwiedzających. Wydarzenia te mogą mieć postać: wycieczek prowadzonych przez pracowników firm, spotkań z naukowcami lub inżynierami w ich miejscu pracy, pokazów naukowych, mini debat, konkursów i  quizów naukowych, konkursów fotograficznych czy artystycznych, warsztatów dla dzieci itp. Celem jest wspieranie firm w tym, aby mogły prezentować się jako liderzy cyfryzacji. Planowany termin tych wydarzeń to okres od 05-06.10.2019 roku. Kalendarz i mapa wszystkich wydarzeń Nocy Cyfryzacji (Digital Nights) będzie dostępna na stronie internetowej Festiwalu Cyfryzacji. Koszt udziału w tej inicjatywie to 999 PLN netto dla firm, natomiast dla instytucji publicznych – darmowe. Więcej szczegółów o planowanej Nocy Cyfryzacji znajdą Państwo w prezentacji dostępnej w języku polskim i języku angielskim.


  2. Cyfrowe Zniżki podczas Festiwalu Cyfryzacji – promocje są skutecznym narzędziem przyciągającym uwagę masowego odbiorcy. Mogą być sposobem na pokazanie korzyści z cyfryzacji i promowanie bezgotówkowych płatności. Każdy z Partnerów, który przystąpi do tej inicjatywy zaoferuje zniżki w trakcie trwania Festiwalu na swoje produkty zakupione drogą online i wybierając opcję płatności bezgotówkowej. Koszt udziału w tej inicjatywie to 999 PLN netto dla firm. Więcej szczegółów o Cyfrowych Zniżkach znajdą Państwo w prezentacji dostępnej w języku polskim i języku angielskim.


Ponadto jest też oferta dla tych firm i instytucji, które są zainteresowane uzyskaniem tytułu Partnera Festiwalu Cyfryzacji. Organizatorzy przewidzieli dwa pakiety: Partnera Strategicznego i Partnera. Więcej informacji o ofercie dla Partnerów znajdą Państwo w języku angielskim. Natomiast dostępne pakiety Partnerskie oraz pakiety na Noc Cyfryzacji i Cyfrowe Zniżki znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Kontakt bezpośredni do osoby odpowiedzialnej za koordynację w/w wydarzeń, a także informacje o możliwości udziału jako Partner Festiwalu: Dominika Banaszkiewicz – Digital Festival Project Manager, tel.: +48 530 218 760 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Zachęcamy naszych członków o zaangażowanie się w w/w wydarzenia. Szczególnie polecamy Noc Cyfryzacji.