KIGEiT objęła patronatem konferencję „Fiber Power TELKO 2019”, której organizatorem jest  członek naszej Izby firma FCA. Konferencja odbędzie się w dniach 27-29 maja 2019 r. w hotelu Robert`s Port w Mikołajkach.

Fiber Power to seria największych konferencji organizowanych przez FCA  pod patronatem Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji (KIGEiT) oraz Polskiej Izby Radiodyfuzji Cyfrowej (PIRC). Dotychczas odbyły się dwa wydarzenia przeznaczone dla sektora energetycznego. Tegoroczna edycja poświęcona jest głównie rynkowi telekomunikacyjnemu, stąd tematy dotyczą bieżących trendów rynkowych, min. bezpieczeństwo sieci, technologia 5G, konwergencja sieci czy też problematyka DC. Eksperci omówią te tematy, które budzą największe zainteresowanie i odpowiedzą na pytania, które często pojawiają się wśród przedstawicieli firm, posiadających własną infrastrukturę telekomunikacyjną.

Konferencja kierowana jest do operatorów telekomunikacyjnych, transmisji danych, CATV, DC ale także energetyki, którzy posiadają własną infrastrukturę. Więcej informacji o konferencji wraz z możliwością rejestracji znajdą Państwo na stronach internetowych Organizatora.