W dniu 1 lutego 2019 roku zostały przyjęte w poczet członków naszej Izby cztery firmy:

  1. Firma T-Matic Systems S.A. Firma jest dostawcą usług telematycznych dla biznesu i energetyki. W ramach oferty znajdują się m.in. kompleksowe systemy wraz z usługą wdrożenia w ramach inteligentnego opomiarowania energii elektrycznej oraz wody. Od 2008 roku T-matic Systems stał się częścią GRUPY ARCUS. Firma została założona w 2006 roku i jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem: 0000444112.  Siedziba firmy znajduje się w Warszawie a jej Prezesem jest Pan Piotr Golik. Firma była juz członkiem naszej Izby w latach 2013-2015. Więcej o firmie i jej ofercie znajdą Państwo na ich stronie internetowej.

  2. Firma Nexera sp. z o.o. Firma jest operatorem hurtowym i właścicielem sieci światłowodowej. Działa w 13 obszarach środkowej i północno-wschodniej Polski. Realizuje projekty w ramach programu POPC. Wchodzi w skład Grupy kapitałowej NEXERA. Firma została założona w 2016 roku i jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem: 0000637244.  Siedziba firmy znajduje się w Warszawie a jej Prezesem jest Jacek Wiśniewski. Więcej o firmie i jej ofercie znajdą Państwo na ich stronie internetowej.


  3. Firma 4vod sp. z o.o. Firma specjalizuje się w kreowaniu i realizacji niestandardowych projektów telewizyjnych bazujących na przetwarzaniu treści wideo oraz sygnałów telewizyjnych. Zajmuje sie także tworzeniem rozwiązań informatycznych związanych z zieloną energią. Firma współpracowała przy realizacji projektu Kino za Rogiem (projektowała serwery SHD). Firma została założona w 2009 roku i jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem: 0000339596.  Siedziba firmy znajduje się w Krakowie a jej Prezesem jest Michał Suchoń. Więcej o firmie i jej ofercie znajdą Państwo na ich stronie internetowej.


  4. Firma Salumanus sp. z o.o. Firma specjalizuje się w dostarczaniu komponentów i systemów do transmisji danych w sieciach światłowodowych, bezprzewodowych oraz bazujących na infrastrukturze miedzianej. Firma została założona w 2010 roku i jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem: 0000354228.  Siedziba firmy znajduje się w Krakowie a jej Prezesem jest Krzysztof Podgórski. Więcej o firmie i jej ofercie znajdą Państwo na ich stronie internetowej.


Witamy w gronie członków Izby.