Zapraszamy na piątą edycję warsztatów Green Power Electronics, które odbędą się 25 października 2018 r. o godzinie 12:00 w Tauron Arenie w Krakowie, ul. Stanisława Lema 7. Gościem specjalnym warsztatów będzie p. Roman Warchoł z Agencji Rozwoju Miasta S.A. – operatora Tauron Arena Kraków.

W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną założenia projektu Green Power Electronics (GPE), najnowsza wersja roadmapy technologicznej oraz omówione zostaną programy pilotażowe realizowane przez członków konsorcjum. Ponadto przedstawiciel Agencji Rozwoju Miasta S. A. przedstawi koncepcję budowy „wyspy energetycznej” na bazie obiektu Tauron Arena. Będzie możliwość wymiany doświadczeń oraz nawiązania kontaktów pomiędzy firmami, a także z operatorem Tauron Areny.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zgłoszenia z podaniem: imienia i nazwiska, nazwy firmy, stanowiska oraz adresu e-mail, (na który prześlemy potwierdzenie udziału w spotkaniu) należy przesłać na adres: kigeit@kigeit.org.pl w terminie do 18.10.2018 roku do godz. 15:00. Ze względu na ograniczenia sali informujemy, że potwierdzenia będą przyjmowane według kolejności zgłoszeń.

Ramowy program warsztatów: pobierz