Targi RE-energy to unikalne w skali kraju wydarzenie targowe dedykowane tematowi odnawialnej energii, podczas którego zostaną przedstawione najnowocześniejsze rozwiązania i technologie. Targi Energii Odnawialnej RE-energy to nie tylko możliwość pokazania jak w prosty sposób zadbać o środowisko, ekologicznie dostarczyć i generować energię, ale i jak poszerzyć dotychczasową wiedzę o energetyce i ekologii.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem zielonej energii oraz innowacyjnymi rozwiązaniami dla efektywności energetycznej, które zaczynają odgrywać coraz to istotniejszą rolę w dzisiejszym społeczeństwie.

Podczas wydarzenia obecni będą producenci i eksperci z branży Odnawialnych Źródeł Energii, którzy zaprezentują m.in. rozwiązania z zakresu odnawialnej i zdecentralizowanej produkcji energii, jej innowacyjnego i efektywnego wykorzystania oraz dystrybucji. Tym, co wyróżnia Targi RE-energy spośród innych tego typu wydarzeń, jest wszechstronne ujęcie tematu odnawialnych źródeł energii.

Całości dopełnią wydarzenia towarzyszące, w czasie których zobaczą Państwo jak proste i ekologiczne może się stać generowanie, dostawa oraz użytkowanie energii przyszłości oraz strefa networkingu, która będzie miejscem nawiązania kontaktów, budowy relacji biznesowych i zawierania znajomości handlowych.

Szczegółowe informacje o Targach i imprezach towarzyszących <tutaj>