Rozpoczynamy przygotowania do kolejnej edycji akcji eSkills for Jobs, koordynowanej przez KIGEiT, a uruchomionej przez Komisję Europejską. Program pomaga budować kompetencje przyszłych pracowników w oparciu o wymogi coraz bardziej cyfrowego rynku pracy. Zapraszamy członków KIGEiT do udziału w tej inicjatywie.

Jednym z elementów programu jest cykl Dni Otwartych w firmach, czyli spotkań dla licealistów, podczas których młodzi ludzie dowiadują się, jakie umiejętności będą im w pracy niezbędne, a także jak można wykorzystywać je w praktyce. Program wydarzenia obejmuje rozmowę ze specjalistą i/lub działem HR oraz zwiedzanie firmy. W 2016 roku edycja Dni Otwartych została zaplanowana na kwiecień i maj. O szczegółach i innych możliwościach udziału w programie można przeczytać na stronie: http://www.eskills4jobs.pl/Wspolpraca,46.html

Program eSkills for Jobs zakłada współpracę biznesu i edukacji, pozwalającą na poznanie wzajemnych oczekiwań i wymianę doświadczeń, a zarazem efektywne działanie na rzecz innowacyjnej gospodarki i rynku pracy. Firmy, które chciałby się zaangażować w program, zapraszamy do kontaktu: 

 Krzysztof Lemiech, tel. (22) 851 03 09 lub 840 65 22, e-mail: krzysztof.lemiech@kigeit.org.pl

Alicja Piekarz, tel. 606 233 401, e-mail: kontakt@eskills4jobs.pl