foodtech.ac nowym członkiem Izby

Witamy foodtech.ac w gronie członków KIGEiT! Z radością informujemy, że do grona członków Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji (KIGEiT) dołączył foodtech.ac – pierwszy w Europie Środkowo-Wschodniej akcelerator startupów skoncentrowanych na innowacjach w branży spożywczej. foodtech.ac wspiera rozwój przełomowych rozwiązań w obszarach takich jak: alternatywy dla alkoholu i produktów odzwierzęcych, roboty do dostarczania jedzenia, farmy wertykalne, platformy przeciwdziałające marnowaniu […]