Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej na stronie wszystkoociasteczkach.pl Zamknij
Dzisiaj jest: 25 czerwca 2017

          A  R  C  H  I  W  U  M      I  N  F  O  R  M  A  C  J  I      O       W  Ł  A  D  Z  A  C  H       I  Z  B  Y         

 

   KADENCJA  2012-2015     

        
 

Walne Zgromadzenia

Rada Izby

Zarząd Izby

 Komisja Rewizyjna

 Komisja Rozjemcza

 
 

Rada:

Andrzej Dulka — Przewodniczący (Prezes Alcatel-Lucent Polska sp. z o.o.)
Marek Wośko — Wiceprzewodniczący (Prezes MAW Telecom International S.A.).
Andrzej Abramczuk — członek (Doradca Aero2 sp. z o.o.)
Marek Bania — członek (Dyrektor Jabil Circuit Poland sp. z o.o.)
Aneta Cielebąk — członek (Dyrektor Dep. NETIA S.A.).
Krzysztof Ducal — członek (Wiceprezes Sygnity S.A.).
Marek Gondzio — członek (Prezes Globema sp. z o.o.).
Wojciech Hałka — członek (Dyrektor Instytut Łączności - PIB)
Marek Huzarewicz — członek (Prezes Philips Polska sp. z o.o.).
Dariusz Jarzyna — członek (Dyrektor ds. Technicznych, Datecs-Polska sp. z o.o.)
Jolanta Jaworska — członek (Dyrektor Programów Publicznych IBM sp. z o.o.).
Jacek Kajut — członek (Prezes VECTOR sp. z o.o.).
Krzysztof Kornacki — członek (Członek Zarządu LoVo TeleKontakt24 sp. z o.o.).
Przemysław Kurczewski — członek (Prezes EmiTel sp. z o.o.).
Krzysztof Kwaczyński — członek (Współwłaściciel SPS Electronics sp. z o.o.).
Jacek Niewęgłowski — członek (Członek Zarządu P4 sp. z o.o.).
Andrzej Ostrowski — członek (Prezes OSTROWSKI sp. z o.o.).
Dariusz Piekarz — członek (Dyrektor Techniczny GTS Poland sp. z o.o.).
Andrzej Rogowski — członek (Prezes Multimedia Polska S.A.).
Ireneusz Smaga — członek (Dyrektor Zarządzający Panasonic w Polsce i Krajach Bałtyckich).
Zbigniew Stanasiuk — członek (Członek Zarządu ZUK ELZAB S.A.).
Rafał Szczap — członek (Prezes SagemCom Poland sp. z o.o.).
Andrzej Szymański — członek (Prezes Landis+Gyr sp. z o.o.).
Andrzej Zarębski — członek (Właścicel A. Zarębski i Wspólnicy sp. z o.o.).
Mariusz Zejdler — członek (Prezes Nordisk Polska sp. z o.o.).

 

Zarząd:

Stefan Kamiński — Prezes Zarządu KIGEiT
Jarosław Tworóg — Wiceprezes Zarządu (Właścicel CONSULNET).
Krzysztof Chełpiński — członek (Prezes mis24.pl sp. z o.o.).
Dariusz Działkowski — członek (Członek Zarządu Cyfrowy Polsat S.A.).
Józef Gromek — członek (Dyrektor Instytut Tele- i Radiotechniczny).
Dariusz Kowalczyk-Tomerski — członek (Prezes TP Teltech sp. z o.o.).
Jerzy Kuś — członek (Członek Zarządu APATOR S.A.).
Klaudia Markwat — członek (Dyrektor Dep. TELEFONIA DIALOG Sp. z o.o.).
Sebastian Stadnik — członek (Dyrektor Generalny LG Electronics Wrocław sp. z o.o.).

 

Komisja Rewizyjna:

Przemysław Żyła — Przewodniczący (Dyrektor Rozwoju Biznesu NetSprint.pl sp. z o.o.).
Mirosław Fereniec — Wiceprzewodniczący (Z-ca Dyrektora Instytut Łączności - PIB).
Wojciech Klimek — członek (Prezes Elster Kent Metering sp. z o.o.).
Jarosław Niechcielski — członek (Dyrektor EmiTel sp. z o.o.).
Jarosław Wojtulewicz — członek (Doradca APATOR S.A.).

 

Komisja Rozjemcza:

Robert Uklański — Przewodniczący (Prezes Instytut Rynku Elektronicznego sp. z o.o.).
Jacek Białobrzeski — Wiceprzewodniczący (Właściciel Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Białobrzeski).
Janusz Czarnecki — członek (Prezes Zarządu VARION TELECOM sp. z o.o. ).
Krzysztof Heller — członek (Współwłaściciel InfoStrategia sp.j.).
Tom Ruhan — członek (Członek Zarządu NETIA S.A.).

 

 

NASI CZŁONKOWIE